Zdravé teplo z kachľovej pece

Sálavé teplo z kachľovej pece je zdrojom veľmi príjemnej atmosféry a klímy v priestore. Tento spôsob vykurovania nevysušuje vzduch a nevíri prach, čo ocenia aj alergici.

Všetko, čo potrebujete vedieť pri kúpe krbu
Kachľové pece sú ťažiskovým zdrojom vykurovania priľahlých priestorov. Ich priestorová náročnosť sa odvíja od potrebného výkonu pece. Nahrieva sa nielen ohnisko, ale aj akumulačné ťahy, ktoré neskôr vyžarujú teplo cez steny pece.

Prednosti pecí InFire

Garancia bezchybnej funkcie

Všetky kachľové pece postavené firmou InFire sú navrhnuté a zrealizované podľa presných prepočtov. Preukázaná účinnosť kachľových pecí dosahuje minimálne 78%. Dostatočný ťah komína je predpokladom, aby pec nedymila. Zaručí suchú prevádzku komína, pričom nedochádza k jeho kondenzovaniu. Vďaka prepočtu sú k dispozícii presné údaje o emisiách, ktoré budú od r. 2015 potrebné pri dokladovaní vykurovacích telies aj na Slovensku.

Výhody komínových systémov

Nerezové komíny sa vyznačujú výhodou veľmi rýchleho nahriatia do prevádzkového ťahu. Po dohorení v krátkom čase vychladnú, takže nedochádza k dodatočnému odoberaniu tepla z akumulačných ťahov.

Prírodné materiály

K dispozícii máte široký výber materiálov na vonkajšie obstavby kachľových pecí. Najčastejšie sa využíva kachľová keramika, kde ponúkame rozsiahlu paletu tvarov a glazúr od viacerých výrobcov. Akumulačné vnútra pecí sú vyhotovované z materiálov najvyššej kvality s vysokou odolnosťou voči teplu, čo ich robí prakticky nezničiteľnými.

Optimálny návrh pre vás

Podrobné prepočty pripravujeme aj vzhľadom na tepelnú potrebu konkrétnych priestorov. Kachľové pece sú s prihliadnutím na požiadavky zákazníka výkonovo postavené pre daný priestor a zabezpečujú jeho optimálne a príjemné vykúrenie.

Inovatívny spôsob stavby pece

Kachľovú pec staviame so vzduchovou medzerou. Tento spôsob realizácie zabezpečuje rovnomernejšie prehriatie vonkajšieho plášťa pece a znižuje riziko prasklín na vonkajšom plášti z dôvodu rozťažnosti akumulačného jadra.

Aká bude moja pec ?

Návrhy krbov a pecí

Naši klienti o nás

Zobraziť referencie

Fotogaléria pecí

Zobraziť galériu

 

Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte nám.

Naše služby sú určené pre celé Slovensko.
V prípade, že bývate kdekoľvek v rámci Slovenska, kontaktujte nás a náš zástupca príde za Vami.
Schowroom k dispozícii, len po telefonickom dohovore s obchodným zástupcom, na adrese: Terézie Vansovej 18D, Zvolen