Odborné články a rady

Kachľová keramika na pec, krb alebo aj do kúpeľne či kuchyne?

Kachľová keramika na pec, krb alebo aj do kúpeľne či kuchyne?

Nemecká firma Kaufmann je tradičným výrobcom kachľovej keramiky. Kachľová keramika má vynikajúce vlastnosti akumulácie a vedenia tepla. Je ideálna pre sálavé a akumalačné stavby krbov a pecí. Avšak firma Kaufmann má vo svojej ponuke aj keramiku, ktorú je možné použiť na obloženie stien interiéru. Modelovú radu keramiky, ktorá je vhodná nie len na realizáciu krbov či pecí je pomenovaná názvom Faces.

Faces rada keramiky je navrhnutá známymi nemeckými dizajnérmi a dizanovými štúdiami, ktoré svoje výtvarné cítenie stvárnili do niekoľkých typov kachlíc. Tieto keramické obklady majú zaujímavé 3D štruktúry a dodávajú sa vo veľkej farebnej škále glazúr. Sú vhodné nie len na steny krbov a pecí, ale sú ideálne pre spestrenie interéru. Dodajú miestnosti charakter a vytvoria dizajnový prvok, ktorý ho obohatí a ozvláštni. 

Naša firma s touto značkou pracuje už dlhé roky, a ak máte skutočne vysoké nároky na funkčnosť, ale aj dizajn a štýl, tak Kaufmann keramika tieto vaše požiadavky určite dokáže splniť.

Katalógy Faces TU >>>

Inšpirujte sa týmito zaujímavými a dizajnovými realizáciami obkladov rôzneho druhu:

 

PLÁNUJETE STAVBU KRBU ALEBO PECE? Napíšte nám.

Naše služby sú určené pre celé Slovensko.
V prípade, že bývate kdekoľvek v rámci Slovenska, kontaktujte nás a náš zástupca príde za Vami.
Schowroom k dispozícii, len po telefonickom dohovores obchodným zástupcom, na adrese: Terézie Vansovej 18D, Zvolen