Odborné články a rady

Grilovanie, ktoré uspokojí všetky Vaše zmysly

Grilovanie, ktoré uspokojí všetky Vaše zmysly

S príchodom teplých letných večerov - prichádza sezóna stretnutí, kedy sa s rodinou a priateľmi stretnete a posedíte pri chutnom jedle, ktoré si pripravíte priamo vo Vašej záhrade.
Práve záhradné kuchyne od firmy Kaufmann dokážu uspokojiť  všetky zmysly. Na svoje si prídu nie len Vaše chuťové poháriky, ale si aj popasiete oči na divadle svetiel, ktorými v tme záhradné kuchyne hrajú. 

Štýlové záhradné kuchyne Kaufmann

Vďaka premyslenému funkčnému dizajnu a spôsobu prípravy jedla, môžete naplno uplatniť svoje kulinárske schopnosti. Popritom všetkom nechýba ani pôžitok z plápolajúceho ohňa.Svojím vyhotovením z betónových platní a povrchovou úpravou drevených častí sú záhradné kuchyne odolné voči poveternostným vplyvom. Preto nemusíte mať obavy a kuchyne môžu stáť počas celého roka v exteriéri. Svojim dizajnom sú vhodné aj do súkromných záhrad, ale i gastronomických profesionálnych zariadení. 

Vaše pozvanie na záhradnú grilovačku, bude pre Vašich priateľov a rodinu darčekom plný zážitkov a príjemných spomienok na teplé letné večery.

Záhradné kuchyne Kaufmann sa vyrábajú v dvoch variantoch:

 

T-BONE záhradná kuchyňa

Vďaka jednoduchému modulovému systému si môžete vyskladať plnohodnotnú záhradnú kuchyňu s multifukčným grilom nie len na drevo, ale aj s grilom na plyn. Súčasťou kuchyne môže byť aj plynový varný panel s dvomi platničkami, chladnička, drez s vodou a efektný systém svetiel s RGB farebnou škálou. Samozrejme nemôžu chýbať príručné pracovné plochy, určené na prípravu jedla. Dvierka sú vyhotovované v troch základných farebných odtieňoch.

L3 - dizajnový záhradný gril

Štýlový záhradný gril s multifunkčným grilom na drevo je subtilnejší, na rozdiel od T-BONE, a tak ho môžete umiestniť tam, kam práve potrebujete. Svojim špecifickým dizajnom je gril určený pre odvážnych a jedinečných ľudí, ktorí majú radi zábavu, život a originalitu.

Aj takto môže vypadať dobré jedlo, pripravené v Kaufmann kuchyni.

Ak máte záujem o štýlový, originálny dizajn a vysokú kvalitu, tak neváhajte a obráťte sa na nás. Vycestujeme ku Vám, poradíme a postavíme tieto skvelé záhradné kuchyne. Vďaka modulovému systému je montáž veľmi rýchla, a tak sa môžete za krátky čas tešiť z prvej grilovačky.

Bližšie informácie o Kaufmann kuchyniach nájdete na stránke: http://www.kaufmann-green.de/

 

Zaujali Vás tieto produkty ? Napíšte nám.

Naše služby sú určené pre celé Slovensko.
V prípade, že bývate kdekoľvek v rámci Slovenska, kontaktujte nás a náš zástupca príde za Vami.
Schowroom k dispozícii, len po telefonickom dohovore s obchodným zástupcom, na adrese: Terézie Vansovej 18D, Zvolen