O nás

DIZAJN - KOMPONENTY - REMESLO

Tri piliere, na ktorých zakladáme našu prácu.

Naša spoločnosť za 20 rokov svojej existencie zrealizovala viac ako 900 diel. Uskutočnenie takého množstva diel by však nebolo možné bez zákazníckeho záujmu, k čomu prispieva nielen funkčnosť a krása diel, ale aj starostlivosť o zákazníka. Správne pochopenie potrieb a želaní považujeme za základný kameň úspešnosti našej práce. Od prvého kontaktu až po zrealizované dielo sa snažíme maximálne starať o všetkých zákazníkov k čomu samozrejme patrí záručný a pozáručný servis. Dbáme na trvalé zvyšovanie kvalifikácie a prehlbovanie odborných znalostí u všetkých spolupracovníkov, aby sme dokázali pružne reagovať na trendy vývoja i náročné požiadavky.

Prinášať ľuďom jedinečnú atmosféru, ktorú v ich príbytku krb či kachľová pec vyčaruje, je skvelým povolaním. Byť pri zrode diela, pri ktorom si jeho majitelia predstavujú, ako si budú s pohárom dobrého vína alebo šálkou voňavého čaju rozprávať zážitky so svojimi blízkymi je vždy veľkou výzvou a záväzkom pre celý náš team. Avšak na konci, pri jeho odovzdávaní, keď vidím skvele odvedenú prácu našich majstrov, som právom pyšný na remeslo, ktoré naša firma s hrdosťou vykonáva. Ak je Vašim želaním vytvoriť si doma miesto, kde sa bude pri krbe či kachľovej peci stretávať celá Vaša rodina a tráviť tak pri horiacom ohni spoločný čas, alebo si len tak pri pohári dobrého vínka relaxovať pohľadom do ohňa, radi Vám v naplnení tohto sna pomôžeme.

Originalita a funkčnosť sú pri navrhovaní krbov a kachľových pecí veľmi dôležité. Dizajn je tvorivý proces, ktorého výsledkom je zhmotnenie Vašich individuálnych potrieb, snov a želaní. Pri navrhovaní je vždy dôležité riešiť nie len samotný tvar, ale zohľadniť aj technické riešenie, ktoré priamo vplýva na dizajn diela. Vďaka dlhoročným skúsenostiam nášho externého dizajnéra Vám vieme tieto všetky požiadavky a potreby naplniť. Krásny a funkčný dizajn navrhnutý iba pre Vás -  „...Váš jedinečný originál“.

Ľubomír kováč

obchodný zástupca

Ján Krnáč

Kachliarsky majster

Vladimír Gubančok

Kachliarsky pomocník

2021 © All Rights Reserved.