Interiérové krby na mieru

Očarujúce chvíle pri krbe

Vďaka veľkému preskleniu moderných krbových vložiek si kontakt s ohňom môžete naozaj vychutnať. Popri nádhernej atmosfére oceníte aj rýchle vykúrenie a prehriatie priestoru.

Všetko, čo potrebujete vedieť pri kúpe krbu
Dôležitým predpokladom pre neskoršiu spokojnosť s krbom je jasná predstava o vašich požiadavkách na teplo, o tom, čo vyžaduje priestor a aký vizuálny kontakt s ohňom chcete dosiahnuť.

Prednosti krbov InFire

Tradícia a remeselná zručnosť

Pri stavbe krbov a pecí je kompetencia a skúsenosť neoceniteľnou výhodou. Od roku 1997 sme zrealizovali okolo 650 dodávok, kde naši ľudia získali vysoký profesionálny fortieľ. Kachliarski majstri prechádzajú dlhoročnou prípravou a školením, majú rozsiahle praktické skúsenosti. Zameriavame sa na presnosť a precíznosť práce s dôrazom na prepracovanie aj najmenších detailov. To nám pomáha dodržať nároky na estetický vzhľad celého diela.

Komíny ako súčasť tvorby krbu

Nerezové komíny dodávané k našim krbom sú vybavené certifikátom. Komínové telesá sú ľahké a staticky nenáročné. Ich výhodou je jednoduchá a rýchla montáž, pričom nie je potrebná špeciálna stavebná predpríprava. V krátkom čase po zakúrení sa komíny nahrejú a dosahujú optimálny prevádzkový ťah. Nerezový materiál nepraská a umožňuje špeciálne povrchové úpravy, ako sú brúsený nerez, lakovaný povrch, či medený vonkajší plášť.

Prírodné materiály

Všetky nami používané materiály majú prírodný základ, čím napĺňame svoju filozofiu priateľského vzťahu k životnému prostrediu. Väčšina materiálov sa pripravuje spracovaním a vypálením hliny. V závislosti od konkrétnych požiadaviek na vedenie a odovzdanie tepla sa používa kachliarsky alebo liaty šamot. Kachlice na báze vypaľovanej hliny, sú upravované takým spôsobom, aby mali vysokú tepelnú vodivosť. Často využívané obklady z prírodných kameňov majú predovšetkým estetickú funkciu, no môžu byť aj nahrievané  a plniť úlohu vonkajšieho plášťa, ktorý odovzdáva teplo do priestoru.

Krbová vložka s vysokou životnosťou

Silnou stránkou krbov spoločnosti InFire je kvalitná krbová vložka. Vedenie vzduchu udržiava dlhodobo čisté presklenie a odolný materiál zaručuje jej dlhú životnosť. Tesný prívod vzduchu a celková tesnosť krbovej vložky sú predpokladom dobrého regulovania spaľovacieho procesu. Vďaka keramickej výstelke dosahujú naše krby nízke emisné hodnoty a veľmi čisté spaľovanie.

3D dizajnové návrhy šité na mieru

Každý priestor je jedinečný, má vlastné nároky a možnosti. Preto náš odborník vycestuje priamo k vám, zistí vaše presné požiadavky a predstavy, ako aj parametre priestorového riešenia. Na základe podrobných pokladov vytvorí dizajnér jedinečný návrh, v ktorom vizuálne umiestni krb do reálneho prostredia. Získate presnú predstavu o budúcom vzhľade a architektonické riešenie krbu bude v harmonickom súlade s vaším interiérom.

Aký bude môj krb ?

Návrhy krbov a pecí

Naši klienti o nás

Zobraziť referencie

Fotogaléria krbov

Zobraziť galériu

 

Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte nám.

Naše služby sú určené pre celé Slovensko.
V prípade, že bývate kdekoľvek v rámci Slovenska, kontaktujte nás a náš zástupca príde za Vami.
Schowroom k dispozícii, len po telefonickom dohovore s obchodným zástupcom, na adrese: Terézie Vansovej 18D, Zvolen